BC Rakvere Tarvas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BC Rakvere Tarvas

Foorum kõikidele BC Rakvere Tarva fännidele


You are not connected. Please login or register

Uudised G4S KML-i kohta.

+3
Admin
QwQ
R.K.
7 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Uudised G4S KML-i kohta. Empty Uudised G4S KML-i kohta. 8/2/2012, 13:43

R.K.

R.K.
Admin

Kõik uudised antud liiga kohta.

R.K.

R.K.
Admin

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pärnu tahab lahkuda, kuid korvpalliliit üritab päästa.
Teiste klubide pingipoisid võiks pärnu mängima minna.

QwQ

QwQ

Väga hea uudis on ka see, et Ida-Virumaa sats hakkab meistriliigat mängima. Hito poisid saavad kõva kogemuse!

Admin

Admin
Admin

See on tõesti hea uudis

https://bctarvas.forum.co.ee

5Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/12/2012, 13:03

lollidemaa



BC Kalev/Cramos siis testimisel uus mees [You must be registered and logged in to see this link.]

6Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/13/2012, 16:16

QwQ

QwQ

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tallinna Kalev ka siis jõudsalt täienemas...Ja kas tõesti Janis Vahter lahkub Tarvasest?!?

7Uudised G4S KML-i kohta. Empty Timo Oja 8/16/2012, 09:55

pappel



Timo Oja siis valgas tagasi

8Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/16/2012, 14:28

Admin

Admin
Admin

pappel kirjutas:Timo Oja siis valgas tagasi
Kust see info pärineb ?

https://bctarvas.forum.co.ee

9Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/16/2012, 17:58

QwQ

QwQ

Admin kirjutas:
pappel kirjutas:Timo Oja siis valgas tagasi
Kust see info pärineb ?

Postimehes oli artikkel. Rannula ka Valgas tagasi.

10Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/22/2012, 21:06

tarvanpäälane



[You must be registered and logged in to see this link.]

Voolaid ja Paasoja Raplasse, Madis Pärn väikesesse Kalevisse.

11Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/29/2012, 11:35

tarvanpäälane



[You must be registered and logged in to see this link.]

Supp läheb paksemaks! Pärnusse Priit Vene peatreeneriks, lisaks kaks leedukat juurde, Vilniuse Sakalaist Augustas Pečiukevičius ja Šiauliaist Osvaldas Matulionis, Rockist laenule ka Rain Raadik.

12Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/31/2012, 12:39

QwQ

QwQ

Vallo Allingu ikkagi Tartus. Täitsa jama kohe..

13Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/31/2012, 13:37

lollidemaa



Jh ega siis pole meil seal Challen.ka midagi teha,kurb.

14Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 8/31/2012, 13:41

Admin

Admin
Admin

Ootame nüüd hooaja alguse ära, ma olen kindel, et Sõbral on veel mõnigi trump varukast võtta!

https://bctarvas.forum.co.ee

15Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 11/16/2012, 13:12

R.K.

R.K.
Admin

[You must be registered and logged in to see this link.]

16Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/7/2012, 18:41

lollidemaa



NO nii kuida Rock tagus tna Valga pilpaks,siis ma ei kujuta ette mis siis saama hakkab,kui Tarval tleb Rockiga mäng,Ma usun nii 35 punniga saab Tarvas vist rahulikult Rocki käest.Sest me ju mängime valgaga nagu v6rdne võrdsega.

17Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/9/2012, 20:44

Stalker!!!

Stalker!!!

lollidemaa kirjutas:NO nii kuida Rock tagus tna Valga pilpaks,siis ma ei kujuta ette mis siis saama hakkab,kui Tarval tleb Rockiga mäng,Ma usun nii 35 punniga saab Tarvas vist rahulikult Rocki käest.Sest me ju mängime valgaga nagu v6rdne võrdsega.
oled nii kena ja ära rohkem joo. sinule ei tee see head....

18Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/10/2012, 07:40

R.K.

R.K.
Admin

lollidemaa kirjutas:NO nii kuida Rock tagus tna Valga pilpaks,siis ma ei kujuta ette mis siis saama hakkab,kui Tarval tleb Rockiga mäng,Ma usun nii 35 punniga saab Tarvas vist rahulikult Rocki käest.Sest me ju mängime valgaga nagu v6rdne võrdsega.

Tuletaks Sulle meelde, et Tarvas ja Rock juba mängisid hooaja alguses tasavägise mängu, mille 84:77 Rock võitis. Siis oli veel Pilk ja Grafs ka meeskonnas, ning oli mängujuhtimisega raskusi kui Tamm puhkas. Nüüd tundub küll meeskond rohkem meeskonnana ja Rossist ka rohkem kasu. Ei usu kuidagi, et järgmine kord Tarvas Rockilt 30-se paki saab.

19Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/10/2012, 14:12

lollidemaa



R.K. kirjutas:
lollidemaa kirjutas:NO nii kuida Rock tagus tna Valga pilpaks,siis ma ei kujuta ette mis siis saama hakkab,kui Tarval tleb Rockiga mäng,Ma usun nii 35 punniga saab Tarvas vist rahulikult Rocki käest.Sest me ju mängime valgaga nagu v6rdne võrdsega.

Tuletaks Sulle meelde, et Tarvas ja Rock juba mängisid hooaja alguses tasavägise mängu, mille 84:77 Rock võitis. Siis oli veel Pilk ja Grafs ka meeskonnas, ning oli mängujuhtimisega raskusi kui Tamm puhkas. Nüüd tundub küll meeskond rohkem meeskonnana ja Rossist ka rohkem kasu. Ei usu kuidagi, et järgmine kord Tarvas Rockilt 30-se paki saab.




Nii nii no ega siis polnud ju Rockil erilist kokkumängu ka veel arvestades kuida nad nyyd m2ngivad !!

20Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/10/2012, 14:39

Stalker!!!

Stalker!!!

lollidemaa kirjutas:
R.K. kirjutas:
lollidemaa kirjutas:NO nii kuida Rock tagus tna Valga pilpaks,siis ma ei kujuta ette mis siis saama hakkab,kui Tarval tleb Rockiga mäng,Ma usun nii 35 punniga saab Tarvas vist rahulikult Rocki käest.Sest me ju mängime valgaga nagu v6rdne võrdsega.

Tuletaks Sulle meelde, et Tarvas ja Rock juba mängisid hooaja alguses tasavägise mängu, mille 84:77 Rock võitis. Siis oli veel Pilk ja Grafs ka meeskonnas, ning oli mängujuhtimisega raskusi kui Tamm puhkas. Nüüd tundub küll meeskond rohkem meeskonnana ja Rossist ka rohkem kasu. Ei usu kuidagi, et järgmine kord Tarvas Rockilt 30-se paki saab.

jah. viimane mäng rumeenias oli küll vapustav. ei suutnud seda imet lõpus enam vaadata kuidas kõik ainult otsaaudist palli väljakule söötsid....


Nii nii no ega siis polnud ju Rockil erilist kokkumängu ka veel arvestades kuida nad nyyd m2ngivad !!

21Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/10/2012, 15:43

R.K.

R.K.
Admin

lollidemaa kirjutas:



Nii nii no ega siis polnud ju Rockil erilist kokkumängu ka veel arvestades kuida nad nyyd m2ngivad !!



Vabandusi võib alati mõlemale poolele leida. Tegelikku seisu näitab ikkagi lõpp protokoll.

22Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/17/2012, 14:25

lollidemaa



[You must be registered and logged in to see this link.] Mis te siis arvate sellest?Minu arust mõttetud jonni ajab see Lill,Rapla peaks ikka yle olema sellest TTÜ pundist.Samas reegel on reegel ja miks teha erandeid keset hooaega yhele meeskonnale .

23Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/17/2012, 14:52

R.K.

R.K.
Admin

lollidemaa kirjutas:[You must be registered and logged in to see this link.] Mis te siis arvate sellest?Minu arust mõttetud jonni ajab see Lill,Rapla peaks ikka yle olema sellest TTÜ pundist.Samas reegel on reegel ja miks teha erandeid keset hooaega yhele meeskonnale .


Sellesmõttes, et nojah, selline mõttetu teema on tegelt. Lill-i jonnist küll aru ei saa, kuigi jah reeglid on reeglid. Eks Pilk ja Grafs annavad palju oma meeskonnale juurde ka. Samas peaks igal kord siis lubama, sest muidu tekib ebaausus .

24Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/18/2012, 20:30

Admin

Admin
Admin

[You must be registered and logged in to see this link.]

Väga huvitavalt kord mõne kuu jooksul Tallinna Kalev üllatab. Meid võitsid ühes mängus napilt, nüüd siis Tartut, Iseenesest oleks huvitav kui nad Cramot ka 1 korra võidaks Smile

https://bctarvas.forum.co.ee

25Uudised G4S KML-i kohta. Empty Re: Uudised G4S KML-i kohta. 12/18/2012, 21:47

R.K.

R.K.
Admin

Admin kirjutas:[You must be registered and logged in to see this link.]

Väga huvitavalt kord mõne kuu jooksul Tallinna Kalev üllatab. Meid võitsid ühes mängus napilt, nüüd siis Tartut, Iseenesest oleks huvitav kui nad Cramot ka 1 korra võidaks Smile


Oli näha, et tartlased tahtsid mütsiga lööma minna. Aga said karistuse, aga eks see kaotus teeb põnevamaks selle hooaja

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele