BC Rakvere Tarvas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BC Rakvere Tarvas

Foorum kõikidele BC Rakvere Tarva fännidele


You are not connected. Please login or register

Andres Sõber

4 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1Andres Sõber Empty Andres Sõber 12/10/2012, 14:13

lollidemaa



[You must be registered and logged in to see this link.] väga hea jutuga on see mees ikka tõeline juht Very Happy

2Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 12/19/2012, 20:18

Admin

Admin
Admin

Kes veel ei tea siis 22.30 hakkab etv-st 30 minutiline dokumentaal Andres Sõbrast.

https://bctarvas.forum.co.ee

3Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 12/19/2012, 21:30

tarvanpäälane



Täitsa hea oli, lühikesevõitu, aga no vähemalt sai veits teemat riietusruumist näiteks.

4Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 12/20/2012, 21:37

tarvanpäälane



[You must be registered and logged in to see this link.]

Siit saab järele vaadata, kui keegi ei näinud. Soovitan!

5Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 12/21/2012, 06:25

R.K.

R.K.
Admin

Krt, Sõber on ikka super kuju! Jutt jookseb alati ja teab ise ka, kui ta kobisemisega liiale läheb.

6Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 1/13/2013, 10:56

R.K.

R.K.
Admin

Tasub lugeda : [You must be registered and logged in to see this link.]

7Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 1/16/2013, 21:44

tarvanpäälane



Postimehe kommentaariumist üks anekdootlik juhtum jällegi seoses Sõbraga:

Sõber andis meile kehalise tunde siin aastat-paar tagasi. Mul jäid tossud maha, aga läksin kehalise tundi sisuliselt viksitud kingadega (seljas lühike dress). Tunni alguses olime rivis ja jagati jalgpallimeeskondasid. Üks hetk Sõber küsis: "Mis tarzan sa oled? Mis asjad sul jalas on?" Seletasin siis oma tragöödia, kuidas tossud jäid maha aga ülejäänud varustus oli olemas ja tahtsin tunnist ikka osa võtta. Siis Sõber ütles: "Olgu, aga ole ettevaatlik, ära neid ära lõhu!"

Selge. Mäng kestis ja kestis, mitu ebaõnnestunud rünnakut, kaasa arvatud paar minu ebaõnnestunud triblamist, ühtegi väravat ei löödud. Sõber tatsus närviliselt väljaku ääres ja ühel hetkel hüüdis: "Kuule Tarzan, pane üks kõva litakas, las vanamees ostab uued !"

8Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 1/16/2013, 22:04

R.K.

R.K.
Admin

tarvanpäälane kirjutas:Postimehe kommentaariumist üks anekdootlik juhtum jällegi seoses Sõbraga:

Sõber andis meile kehalise tunde siin aastat-paar tagasi. Mul jäid tossud maha, aga läksin kehalise tundi sisuliselt viksitud kingadega (seljas lühike dress). Tunni alguses olime rivis ja jagati jalgpallimeeskondasid. Üks hetk Sõber küsis: "Mis tarzan sa oled? Mis asjad sul jalas on?" Seletasin siis oma tragöödia, kuidas tossud jäid maha aga ülejäänud varustus oli olemas ja tahtsin tunnist ikka osa võtta. Siis Sõber ütles: "Olgu, aga ole ettevaatlik, ära neid ära lõhu!"

Selge. Mäng kestis ja kestis, mitu ebaõnnestunud rünnakut, kaasa arvatud paar minu ebaõnnestunud triblamist, ühtegi väravat ei löödud. Sõber tatsus närviliselt väljaku ääres ja ühel hetkel hüüdis: "Kuule Tarzan, pane üks kõva litakas, las vanamees ostab uued !"


+1. Cool

9Andres Sõber Empty Re: Andres Sõber 1/22/2013, 10:33

tarvanpäälane



[You must be registered and logged in to see this link.]
Veel üks kuldne tsitaat
"Reinar Hallik, Janar Taltsist rääkimata, võtavad vastaste neid suuri, kogu lugu. Ega sellepärast ei pea minema kuskilt, ma ei tea, Uuralitest, 2.30 kes ei oska kõndida, siia kutsuma, tead."

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele