BC Rakvere Tarvas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BC Rakvere Tarvas

Foorum kõikidele BC Rakvere Tarva fännidele


You are not connected. Please login or register

Meeskonna komplekteerimine

+10
ennBA
pappel
Sarvik
lollidemaa
R.K.
janar
Kaimo
QwQ
tarvanpäälane
Admin
14 posters

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6]

1Meeskonna komplekteerimine Empty Meeskonna komplekteerimine 7/27/2012, 13:13

Admin

Admin
Admin

Selles teemas toimub arutelu 2012/2013 aasta meeskonna komplekteerimise üle

https://bctarvas.forum.co.ee

tarvanpäälane



Mis siin ikka rääkida. Uuel hooajal kindlad siis endine TTÜ kolmik Tamm, Saks ja Pilk, lätlastest seni Krists Piternieks ja Māris Ļaksa, saaks Raitis Grafsi juurde, oleks küll elu lill. Lindmets tuleb sedakorda siis Islandilt tagasi. Dorbek pani Tallinna ajama ning Vaino läks Soome, edu neile mõlemale.

Nüüd peab veel pisut ootama ja kuulama, mida andres räägib.

PS: teksti värv võiks must olla. või kui kujundust muudad millalgi tarva sümboolikaga, siis kollasel/valgel taustal sinine pole ka halb variant.

Admin

Admin
Admin

tarvanpäälane kirjutas:Mis siin ikka rääkida. Uuel hooajal kindlad siis endine TTÜ kolmik Tamm, Saks ja Pilk, lätlastest seni Krists Piternieks ja Māris Ļaksa, saaks Raitis Grafsi juurde, oleks küll elu lill. Lindmets tuleb sedakorda siis Islandilt tagasi. Dorbek pani Tallinna ajama ning Vaino läks Soome, edu neile mõlemale.

Nüüd peab veel pisut ootama ja kuulama, mida andres räägib.

PS: teksti värv võiks must olla. või kui kujundust muudad millalgi tarva sümboolikaga, siis kollasel/valgel taustal sinine pole ka halb variant.

Äkki oled targem kui mina ja tahaksid hakata moderaatoriks ? Saaksid siin veidi kujundada ja möllata. Ise suht algaja.

https://bctarvas.forum.co.ee

QwQ

QwQ

Kuna Metsalu läheb nüüd 12. klassi, loodan südamest, et poiss avaneb ja suudab endale ka mänguaega välja võidelda! Aga huvitav, mis on saanud Ojast, Vahtrist, Rinaldost ja Hallikust...

tarvanpäälane



Admin kirjutas:Äkki oled targem kui mina ja tahaksid hakata moderaatoriks ? Saaksid siin veidi kujundada ja möllata. Ise suht algaja.

Ma ise ka vist eriti ei taju, aga praegu pole need kosmeetilised muutused hädavajalikud. Tuleb inimesi, on nende hulgas ka targemaid inimesi ja fanatte, kes võivad tulevikus ära teha. Praegu on kõige tähtsam, et tuleks inimesi Smile

Kaimo



QwQ kirjutas:Kuna Metsalu läheb nüüd 12. klassi, loodan südamest, et poiss avaneb ja suudab endale ka mänguaega välja võidelda! Aga huvitav, mis on saanud Ojast, Vahtrist, Rinaldost ja Hallikust...

Hallik loodab arvatavasti välismaale saada. Oja, Rinaldo ja Vahter arvatavasti ei jätka, kui neid pole kordagi mainitud.

janar

janar

hallik võiks ikka rakvere jääda Wink

R.K.

R.K.
Admin

Kui ei jää, siis jääb pikki mehi küll väheks.



Edit: Raap Rakverre?

Admin

Admin
Admin

Ise lugesin ka kuskilt, et Sõber pidi Raapi Rakvere tahtma. Hetkel tundub, et lühikestest meestest puudust ei tule. Korraliku nr5 oleks veel vaja siis hakkaks juba vähehaaval looma.

https://bctarvas.forum.co.ee

tarvanpäälane



Pärnakad kaaluvad Meistriliigas üldse loobumist, mis oleks muidugi kurb. Asjalikemast vendadest sealt oleks võtta muidugi Raap, Raadik juba Ehitustööriistas, aga siis jääks Paasoja ka ripakile.
Muidugi loodan ise, et kui Pärnu KMLi jäämiseks on vaja seda, et Raap ja Paasoja sinna jäävad, siis pooldaks hea meelega muidugi Pärnu jätkamist. Räägiti vahepeal ka paari lätlase-leeduka toomisest, aga.. Valga näitas, mis lätlaste toomisega tulla võib.

QwQ

QwQ

Asi ametlik, et oleme Veskist ilma. Tänases Virumaa Teatajas temaga pikk jutt. Räägib, et alustab hooaega igatahes Tallinna Kalevis. Natukene kahju on küll...

R.K.

R.K.
Admin

Grafti vist omale ei saa, aeg on juba pikaks veninud. Kedagi tuleb korvialla leida, eriti kui Veski läheb ära ja Hallik ei tule ka.



http://sport.delfi.ee/news/korvpall/eesti/fotod-vaata-kes-olid-kohal-rakvere-tarva-esimesel-treeningul.d?id=64787428# Pildid esimesest treeningust.
Mõne mehe tuvastamisega jään küll hätta..

Admin

Admin
Admin

Nr Nimi Pos Sünnikuupäev Pikkus Kasvatajaklubi Hooaeg Märkused
0 Kevin Täpp 2 30/08/1994 172 sPORTKUNDA 1
0 Oliver Metsalu 2 04/12/1993 194 sPORTKUNDA 5
0 Reimo Tamm 1 29/12/1984 185 Viljandi SK 10
0 Allan Ehte 2 18/07/1986 189 Rakvere Tarvas 5
0 Kaido Saks 3 24/07/1986 207 KK Kalevi Pojad 7
0 Illimar Pilk 3 12/06/1988 195 TTÜ KK 7
0 Andri Metsaru 1 13/06/1995 178 Rakvere SK 1
0 Renato Lindmets 4 04/05/1984 198 USA 2
0 Krists Piternieks 4 25/09/1987 202 Läti 1
0 Maris Laksa 4 08/09/1981 207 Läti 1
0 Raimond Tribuntsov 2 29/11/1995 168 Rakvere SK 2
4 Janis Vahter 3 22/08/1986 195 SK Newox 8
11 Juris Umbraško 3 25/07/1979 197 Läti 1 al. 20/10/2011
14 Reinar Hallik 4 05/01/1984 208 Kalevi KK 10
33 Rainer Pastimäe 3 12/03/1995 198 Rakvere SK 1

https://bctarvas.forum.co.ee

Admin

Admin
Admin

Sihuke on siis esialgne meeskond

https://bctarvas.forum.co.ee

janar

janar

[Only admins are allowed to see this link ] ma seda ei näe mis seal olema peaks. Smile

QwQ

QwQ

Korvi alla oleks nüüd kedagi vaja ju...

R.K.

R.K.
Admin

janar kirjutas:[Only admins are allowed to see this link ] ma seda ei näe mis seal olema peaks. Smile


Sa ei näe seda meeskondade tabelit?

R.K.

R.K.
Admin

QwQ kirjutas:Korvi alla oleks nüüd kedagi vaja ju...


Tundub, et Graftist asja ei saa ja isiklikult poleks temasse ka eriti usku olnud. Sõbra sõnul olevat tal ka mingi varuvariant, loodaks lähiajal kuulda...

QwQ

QwQ

R.K. kirjutas:
janar kirjutas:[Only admins are allowed to see this link ] ma seda ei näe mis seal olema peaks. Smile


Sa ei näe seda meeskondade tabelit?

Ma ka ei näe, tavakasutajad vist üldse ei näe?

lollidemaa



No nii tundub siis,et ´Tartu Rock ajab ka omale vist tugeva meeskonna kokku ja raha ka nagu tundub olema see hooaeg.

R.K.

R.K.
Admin

Huvitav oleks näha, mida suudaks Sõber teha meeskonnaga, kui tal oleks ka üle 10 miljoni krooni eelarve (vanasvääringus)

janar

janar

mina arvan et selle meeskonnaga saame me sellel hooajal esimese koha mis on ammu rakvere tulema pidanud!!Wink

või mis teie arvate:)

QwQ

QwQ

janar kirjutas:mina arvan et selle meeskonnaga saame me sellel hooajal esimese koha mis on ammu rakvere tulema pidanud!!Wink

või mis teie arvate:)

TÄPSELT! Wink

janar

janar

lollidemaa



Reinar Hallikust siis v6ib suu puhtax pyhkida w?

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6]

Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele