BC Rakvere Tarvas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BC Rakvere Tarvas

Foorum kõikidele BC Rakvere Tarva fännidele


You are not connected. Please login or register

Meeskonna komplekteerimine

+10
ennBA
pappel
Sarvik
lollidemaa
R.K.
janar
Kaimo
QwQ
tarvanpäälane
Admin
14 posters

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Teade [Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6]

126Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 10/23/2012, 17:43

lollidemaa



Stalker!!! kirjutas:peagi ka Henk Norel Tarvas kohal



Ma vaatasin,et see vend tegi juuli kuus omale 3 aastase lepingu Hispaania klubiga Zaragoza

Et see jääb vist sulle ikka märjaks unenäoks! Very Happy

127Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/4/2012, 10:25

R.K.

R.K.
Admin

Kodulehele on tekkinud teine osa Sõbra küsitlusest.

muhe stiil on Sõbral, loodan et ta saab ükskord oma unistuse Tarvaga sooritatud..

128Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/10/2012, 05:20

Stalker!!!

Stalker!!!

Tarvas kottib ennast meistriks sel aastal. kuusmaa ja kari neegreid ona kari paska kes lagunevad nagu peatreener eesotsas . ja ega need rocki välismängijad ja hargnevad kampsunid ka ei suuda lõnga liialt ketrata et midagi müstilist korda saata

129Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/10/2012, 10:53

Admin

Admin
Admin

Eks seda ole näha kas saame meistriks see aasta või ei, aga üks asi on kindel, et kerge see ei ole sellise meeskonnaga.

https://bctarvas.forum.co.ee

130Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/14/2012, 14:09

R.K.

R.K.
Admin

Tarvaga on liitunud Brandis Raley-Ross !!!




Edit: tundub, et ta on praegu kõige parem ameeriklane, nendest kes siin ennem käinud testimas. Oskab visata ja ka Tammele puhkust anda.

131Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/14/2012, 15:40

lollidemaa



R.K. kirjutas:Tarvaga on liitunud Brandis Raley-Ross !!!




Edit: tundub, et ta on praegu kõige parem ameeriklane, nendest kes siin ennem käinud testimas. Oskab visata ja ka Tammele puhkust anda.




See on kyll hea uudis,aga tegelt oleks ka väga lauda vaja muidu paneb see balti liiga rong minema Very Happy

132Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/14/2012, 15:48

Admin

Admin
Admin

R.K. kirjutas:Tarvaga on liitunud Brandis Raley-Ross !!!




Edit: tundub, et ta on praegu kõige parem ameeriklane, nendest kes siin ennem käinud testimas. Oskab visata ja ka Tammele puhkust anda.

YEESSSS cheers Ütlesin kohe hooaja alguses, et Ross tuleb ikka meeskonda võtta. Eelmine hooaeg tegi ta ikka väga head mängu ju! Loodame, et ikka harjub meeskonnaga ära ja hakkab tegusid tegema!

https://bctarvas.forum.co.ee

133Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/15/2012, 13:13

Stalker!!!

Stalker!!!

134Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/22/2012, 05:18

R.K.

R.K.
Admin

Kalev vs Tarvas – seekord rohkem kui lihtsalt tavaline mäng


"«Ma usun, et tuleb normaalne võitlus, ja kui suudame esimese poolaja mängus püsida, tekib meil hea võimalus,» mõtiskles Sõber, kes soovib lähiajal tugevdada oma meeskonda uue keskmängijaga. Tema vaatevälja on sattunud mullu Tallinna Kalevis pallinud Matthew Shaw. "

135Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/22/2012, 10:19

Stalker!!!

Stalker!!!

R.K. kirjutas:Kalev vs Tarvas – seekord rohkem kui lihtsalt tavaline mäng


"«Ma usun, et tuleb normaalne võitlus, ja kui suudame esimese poolaja mängus püsida, tekib meil hea võimalus,» mõtiskles Sõber, kes soovib lähiajal tugevdada oma meeskonda uue keskmängijaga. Tema vaatevälja on sattunud mullu Tallinna Kalevis pallinud Matthew Shaw. "
oskab keegi Matthew Shaw eelmise aasta esitustest midagi rääkida. hetkel ei ole mul küll hoomatav mis mehega on tegu

136Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/22/2012, 13:51

lollidemaa



Stalker!!! kirjutas:
R.K. kirjutas:Kalev vs Tarvas – seekord rohkem kui lihtsalt tavaline mäng


"«Ma usun, et tuleb normaalne võitlus, ja kui suudame esimese poolaja mängus püsida, tekib meil hea võimalus,» mõtiskles Sõber, kes soovib lähiajal tugevdada oma meeskonda uue keskmängijaga. Tema vaatevälja on sattunud mullu Tallinna Kalevis pallinud Matthew Shaw. "
oskab keegi Matthew Shaw eelmise aasta esitustest midagi rääkida. hetkel ei ole mul küll hoomatav mis mehega on tegu



Kui vaadata puhtalt statti siis mingi 14 punkti oli keskimine

137Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/22/2012, 14:23

Admin

Admin
Admin

https://bctarvas.forum.co.ee

138Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/22/2012, 20:01

lollidemaa



Loodame,et siis homme TTÜ ga mängus lõivu maksma ei pea .Ma ei saa aru miks Tarval need m2ngud kõik niimoodi järjest tlevad?

139Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 11/23/2012, 05:37

R.K.

R.K.
Admin

lollidemaa kirjutas:Loodame,et siis homme TTÜ ga mängus lõivu maksma ei pea .Ma ei saa aru miks Tarval need m2ngud kõik niimoodi järjest tlevad?


Täna on märksõna Reeede.

140Meeskonna komplekteerimine - Page 6 Empty Re: Meeskonna komplekteerimine 1/16/2013, 20:05

Admin

Admin
Admin

Andres Sõber uuest leeginärist

Loodame, et on midagi head. Videode järgi tundub rohkem nr 4 võinii, aga äkki leiab Tarvas oma jõu ja teeb korvi all ka tegusid.

https://bctarvas.forum.co.ee

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6]

Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele